کانادا

مهاجرت به کانادا,اقامت کانادا,سفر به کانادا

مهاجرت تصميمي بزرگ و حساس است حتي براي اقامت در بهترين كشور جهان. تصميمي كه اگر بر مبناي اطلاعات صحيح و دقيق بنا شود ميتواند منجر به كسب شرايط بهتر در زندگي گردد. با تصمیم به زندگی در کشوری دیگر با موضوعات متعددی از قبیل : نحوه دریافت اقامت دائم، شرایط زندگی در آن کشور، یافتن مسکن و کار مناسب، شرایط سرمایه گذاری و تاسیس شرکت، گشایش حساب بانکی، بیمه و بهداشت و درمان و بسیاری موارد دیگر مواجه خواهید شد.
هدف اصلی شرکت آتیه آفرینان ایرانیان تسهیل در پروسه مهاجرت شما به کانادا می باشد. اطلاعات صحيح اولين و مهمترين نياز يك متقاضي مهاجرت است. قوانين و شرايط مهاجرت متغير بوده و به همين دليل دقت در انتخاب مشاور و وكيل مناسب به منظور معرفي صحيح و هوشمندانه يك متقاضي به اداره مهاجرت مهمترين ابراز كسب موفقيت است.
سياست اصلي ما در شركت آتیه آفرینان ایرانیان، بيان صادقانه تمام واقعيات ( و نه تنها بخشي از آن) است تا تصميمي كاملاً آگاهانه اتخاذ گردد. هدف ما تنها كمك به ورود شما به خاك كانادا نيست بلكه هدف فراهم ساختن زمينه هاي زندگي بهتر پس از ورود است. نقطه قوت تيم حقوقي شرکت آتیه آفرینان ایرانیان اشراف كامل به شرايط و قوانين مهاجرت به كانادا و استرالیا، بررسي دقيق نقاط قوت يا ضعف وضعيت شما و نهايتاً تنظيم صحيح، شفاف و قوي پرونده و آماده نمودن شما جهت حضور در مصاحبه ميباشد، نكته اي كه نقش بسيار مهم و تعيين كننده اي در موقعيت پرونده هاي شركت آتیه آفرینان ایرانیان ايفا كرده است.
به همين منظور شركت شرکت آتیه آفرینان ایرانیان با بهره مندي از مشاوران و وكلاي رسمي و مجرب، اطلاعات مورد نياز براي موفقيت در مهاجرت و شروع يك زندگي تازه را در اختيار شما قرار ميدهد. ارسال بروشورهاي خبري، ارايه اطلاعات در مورد جامعه كانادا، شرايط بسيار عالي جهت گسترش كار و تجارت يا خريد مسكن، بيمه هاي درماني، هزينه هاي روزمره زندگي و بطور كلي اطلاعاتي كه براي متقاضيان ضروري است بصورت مستمر تهيه و ارائه ميگردد.
" شرکت آتیه آفرینان ایرانیان " با ارائه خدمات منحصر به فرد و درک ویژه از مقوله مهاجرت و تاثیر آن بر زندگی افراد به یکی از معتبرترین شرکت های حقوقی مهاجرت به کانادا در دهه اخیر مبدل گشته است.
روزانه ما تجربه سالها فعالیت خود را به کار می گیریم تا متخصصین و خانواده ها را به کانادا بیاوریم و به شما کمک کنیم تا رویای زندگی بهتر در کانادا را درک کنید .
سابقه عالی ما در تبدیل متقاضیان مهاجرت به کانادا به ساکنان کانادا گواهی بر سطح بالای کاری و دقت ما می باشد .
ما با همین رویکرد به تمامی متقاضیان ورود به کانادا می نگریم . بسیاری از موکلین ما بدون حضور در مصاحبه، موفق به اخذ اقامت دائم شده اند زیرا پرونده آنان کاملا منطبق با موازین اداره مهاجرت کانادا تکمیل شده بود . ما به شما اطمینان می دهیم که هر پرونده با کمال دقت و به صورت کاملا محرمانه دنبال خواهد شد .
تمامی درخواست ها از طریق دفتر مرکزی ما در اتاوا واقع در استان انتاریو دنبال می شود و تمامی اطلاعات آن به صورت محرمانه حفظ می گردد .
کادر دفتری ما بسیار با تجربه و با انگیزه بوده و می دانند که هیچ تبلیغی بالاتر از داشتن یک مشتری رضایتمند نیست.
خدمات ما محدود به پیگیری پرونده شما و دریافت ویزای اقامت نیست. شما حتی پس از ورود به کانادا نیز از خدمات ما برخوردار خواهید شد. با سپردن پرونده مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و یا برنامه های PNP خود به شرکت آتیه آفرینان ایرانیان خدمات اول اقامت در کانادا شامل کمک به تهیه مسکن موقت و یا خرید خانه، اجاره . یا خرید اتومبیل، دریافت بیمه های لازم، ثبت نام فرزندان، همراهی راهنمای پارسی زبان در روزهای آغازین اقامت در کانادا و ... را دریافت می کنید.

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا،اتریش،مجارستان،جمهوری چک، سوئیس،سوئد،اسلواکی،ایتالیا،اسپانیا،آمریکا، استرالیا،قبرس،آلمان،دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست 

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151