گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان با سالها تجریه و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو  و دارای بزرگترین بانک اطلاعات تحصیل در خارج از کشور میباشد اگر تحصیل در خارج از کشور هدف شماست غرور این انتخاب را با ما تجربه کنید.

امتحان بورسیه دانشگاههای قبرس

امتحان بورسیه دانشگاههای قبرس

تماس با ما

بلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 27

شماره تماس:22226777-10خط

شماره موبایل مشاور قبرس : 09306972727

شماره موبایل مشاور سایر کشورها : 09336888181

شماره موبایل مدیر سایت : 09125213622

فکس:22275151

ایمیل:info@atiyeafarinan.org

سایت جدید بلاروس و اوکراین

سایت جدید قبرس

سایت جدید مالزی

سایت تحصیل در سوئد

سایت جدید اتریش

دوره زبان آلمانی در اروپا

دوره زبان آلمانی در اروپا

گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان

تحصیل در مالزی

 

گروه آتیه آفرینان تسهیل در پروسه مهاجرت وتحصیل شما به خارج از کشور می باشد. اطلاعات صحيح اولين و مهمترين نياز يك متقاضي است. قوانين و شرايط متغير بوده و به همين دليل دقت در انتخاب مشاور و وكيل مناسب به منظور معرفي صحيح و هوشمندانه يك متقاضي مهمترين ابراز كسب موفقيت است. سياست اصلي ما بيان صادقانه تمام واقعيات ( و نه تنها بخشي از آن) است تا تصميمي كاملاً آگاهانه اتخاذ گردد. هدف ما تنها كمك به ورود شما به کشور های دیگر نيست بلكه هدف فراهم ساختن زمينه هاي زندگي بهتر پس از ورود است.
گروه آتیه آفرینان ایرانیان متشکل از چندین موسسه اعزام دانشجو بنامهای ره جویان دانش جهان دارای مجوز رسمی از وزارت علوم برای اعزام دانشجو به کشورهای سوئد و اتریش و موسسه آتیه آفرینان دانشیار دارای مجوز رسمی از وزارت علوم  برای اعزام دانشجو به کشور اسلواکی و قبرس ،موسسه رهروان علم و پژوهش دارای مجوز هندوستان و بلاروس،کاریار اعزام دارای مجوز سترالیا و نیوزلند،باران اندیشه ساعی دارای مجوز کانادا و آلمان،امید اعزام دارای مجوز نروژ و استرالیا در زمینه نحوه انتخاب مرکز آموزشی، دوره آموزشی، اخذ پذیرش تحصیلی و روادید تحصیلی از مراکز آموزشی دبیرستانی، دانشگاهی و زبانهای خارجی، خدمات مشاوره ای ارایه می دهد و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی را نیز، انجام می دهد.

 

استخدام در آتیه آفرینان

متقاضیان که دارای تخصص ها و یا فعالیتهای مرتبط با فعالیت گروه آتیه آفرینان می باشند،برای درخواست همکاری فرم زیر را تکمیل نمایند

استخدام در آتیه آفرینان

ما را دنبال کنید

firend feed facebook linked in tweeter