⁠ بورسیه مقطع ارشد بیهوشی و بیحسی در دامپزشکی دانشگاه ساسکاچوان

⁠ بورسیه مقطع ارشد بیهوشی و بیحسی در دامپزشکی دانشگاه ساسکاچوان

کشور اعطا کننده : کانادا
دانشگاه ساسکاچوان کانادا که در شهر Saskatoon در حاشیه رود ساسکاچوان جنوبی قرار گرفته و مساحت زیادی از این شهر نسبتاً کوچک را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه که در سال ۱۹۰۷ تأسیس شده، با نزدیک به ۲۰۰۰۰ نفر دانشجو، بزرگ‌ترین دانشگاه ایالت ساسکاچوان در کانادا است.
دانشگاه ساسکاچوان به عنوان دانشگاهی ممتاز در سطح جهان شناخته شده و همواره یکی از ۱۰ دانشگاه برتر کانادا بوده است. در دکترای پزشکی نیز این دانشگاه در میان ده دانشگاه برتر کانادا قرار دارد. همچنین دانشگاه ساسکاچوان در رشته‌های بیوتکنولوژی کشاورزی و ژنوم دامی در جهان پیشرو است و پیشرفت‌های علمی آن در رشته‌های شیمی، فارماکولوژی، ژئوشیمی و پروتئومیکس قابل ملاحظه بوده است. دپارتمان علوم کامپیوتر اخیراً در زمینه اثرات علمی حاصل از تحقیقات آن، در کانادا رتبه اول را بدست آورده است. کالج کشاورزی و منابع طبیعی از شهرت جهانی در علوم کشاورزی برخوردار است و کالج مهندسی در میان ۱۲ برنامه مهندسی برتر کانادا قرار گرفته است.
موضوع رشته / بورسیه : بیهوشی و دامپزشکی
مقطع تحصیلی : کارشناسی ارشد
خلاصه بورسیه :
کلینیک دانشگاه ساسکاچوان به تازگی با دستگاه های جدید بازسازی شده است. این کلینیک خدمات بیهوشی را به حیوانات خانگی و همچنین حیوانات عجیب و غریب نیز ارائه میکند و با باغ وحش ملی نیز همکاری دارد. دوره آموزشی این کلینیک در مقطع ارشد به مدت 3 سال است که برای دانشجویان ارائه میشود. تحصیل در این دوره به زبان انگلیسی میباشد. این دوره 3 ساله به صورت آموزشی و تحقیقاتی برگزار میشود. داوطلبین این دوره باید دارای مدرک دکتری حرفه ای دامپزشکی و یا مدرک معادل بین الملل آن باشند.
شرايط و مدارك لازم:
• مدرک دکتری حرفه ای دامپزشکی و یا معادل آن
• مهارت های عالی زبان انگلیسی معادل آیلتس 6.5
• رزومه، مدارک تحصیلی و ریزنمرات، توصیه نامه تحصیلی
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
بزرگترین گروه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور
دارای هفت مجوز رسمی از وزارت علوم
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
شماره تماس 02122226777

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا،اتریش،مجارستان،جمهوری چک، سوئیس،سوئد،اسلواکی،ایتالیا،اسپانیا،آمریکا، استرالیا،قبرس،آلمان،دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست 

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151