مزایای تحصیل در کانادا؟

مزایای تحصیل در کانادا؟

کانادا دارای دانشگاه های برجسته جهان است که شامل دانشگاه ویکتوریا، دانشگاه مک گیل، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه تورنتو، دانشگاه کوئین و دانشگاه مکزیک است.
در جدیدترین رتبه بندی در جهان، بیش از 90٪ از تحقیقات کانادا به عنوان پیشرو در سطح جهانی و بین المللی بسیار عالی بود. بسیاری از دانشگاه های کانادایی از 50 کشور برتر جهان برای تحقیق در زمینه هایشان هستند.
کانادا متعهد است که استعدادهای بین المللی در دانشگاه های کانادا آموزش ببیند.
مدرک دانشگاهی کانادایی شما را بسیار کارآفرین می کند.
سیستم آموزشی کانادایی بر برتری نظری و همچنین تجربه عملی در موضوعات تمرکز دارد.
دانشگاه های کانادا با صنعت و حرفه ها ارتباط خوبی دارند.
مراکز شغلی در بسیاری از دانشگاه های کانادا به شما برای حرفه ی عالی تان اختصاص دارد. ویژگی های فوق در بازار کار دانشجویان بین المللی به شما کمک میکند.
کانادا دارای جامعه متنوع و چند فرهنگی است. افراد در سراسر جهان در 100 سال گذشته به کانادا مهاجرت کرده اند. مردم کانادایی صلح دوستانه و بسیار دوستانه نسبت به یکدیگر هستند.
گروه آتیه آفرینان ایرانیان
دارای هفت مجوز رسمی از وزارت علوم
دارای مجوز رسمی از وزارت کار
شماره تماس 02122226777

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا،اتریش،مجارستان،جمهوری چک، سوئیس،سوئد،اسلواکی،ایتالیا،اسپانیا،آمریکا، استرالیا،قبرس،آلمان،دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست 

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151